רשימת ממליצים  - רשימה חלקית  (שמות וכתובות הכותבים שמורים במערכת)

ה. אשל - "לפני שבועיים נרשמתי, הייתי בהרבה אתרים, אף אחד לא שידר לי אמינות, עקבתי אצלכם בהתחלה ללא מנוי וראיתי כי יש לכם הרבה מגוון וגם פנו אלי, העבודות הם לא סתם מפורסמות אלא הם רלוונטיות לתאריך העבודות מסודרות ומפורטות כך שאני יודעת מתוכן המודעה אם אני יכולה להתחבר ולהציע את עצמי או לאו"

עירית - "עיתון זה הוא אחד העיתונים האלקטרוניים הטובים שיש היום בשוק הדרושים, לטעמי. המודעות הן מחברות טובות יחסית, והמשרות מענייניות. יתרון בכך שיש כתובת אי-מייל לכל מודעה (בעיתונים אחרים לעתים יש פקס בלבד)."

יהושע ק.- "התחלתי לעבוד לפני כשבועיים ככל הנראה בעקבות מודעה בעיתונכם"

י. בן יעקב - "אין ספק שהמהדורות המתפרסמות תמיד פעמיים בשבוע ולעיתים 3 פעמים בשבוע הן הדבר היחיד החיובי הקורה באינטרנט . אין לכם מושג עד כמה אני מצפה לקבל את המהדורה החדשה מכיוון שעדיין לא איבדתי תקווה ולא נואשתי מלמצוא מקום עבודה....."

ס. דוד -"שלום רב, זאת מבחינתי הזדמנות להודות לכם על עיתון מעולה , מפורט, מעודכן וקל מאוד לשימוש ויצירת קשר עם המעסיקים. האמינו לי אני מקבל ארבעה עיתוני משרות שונים מדי שבוע ואף אחד לא מתקרב לרמת ההגשה שלכם ! , לצערי, אני מובטל כמעט שנה וחצי והעיתון נתן לי בתקופה לא פשוטה זאת, הרבה אפשרויות תעסוקה חדשות וכתוצאה מכך , זימונים לראיונות עבודה שונים. המשיכו עם עיתונכם המצויין, אני משוכנע שבסופו של עניין אמצא עבודה בעזרתכם ! "

מירי ב. - "אתם עושים עבודה נאמנה, המשרות כל הזמן מתחדשות שלא כמו ב XXXXX , שירות נהדר תמשיכו לחלק את המשרות לשתי קטגוריות מנהלי והיי טק,זה מאוד נוח וחוסך טירחה מיותרת."
רוני - "אני קוראת קבועה של עיתונכם מזה חצי שנה למרות שאין לי מנוי (יש לי עבודה אך תמיד יש מקום לאפשרויות נוספות)."

קוראים לי שרית ורציתי לומר שעיתון המשרות שלכם פשוט מעולה. אמנם עדיין לא מצאתי עבודה, אבל כל הפניות אלי היו כתגובה למודעה שלכם. אני מחכה לכל מהדורה בכליון עיניים ממש וזה לפחות מעודד... המשיכו כך! בסוף גם אני אמצא עבודה... "

מורלי- "זו כבר פעם שניה שאני מחדשת את המנוי לקבלת העיתון הזה, ואני רוצה לומר שהרעיון לשווק עיתון כזה ברשת הוא רעיון מעולה, וממש המשרות הן מעולות, והרבה משרות לא מופיעות בעיתון, ואני חושבת שזה נותן מגוון יותר רחב של משרות, אלה שבעיתון ואלה שאף אחד לא יודע עליהן - זה נותן יותר אופציות לעבודה בימים מטורפים כאלה העיתון הזה הוא מצויין, ועוזר המון, ותודה לכם, חזק ואמץ, וממש רק לשבח אתכם, תודה רבה."

חי - "אני חושב שאתם עושים עבודה מצוינת. המודעות ממש מקיפות מבחינת התכנים ומתאימות לאוכלוסיות מגוונות."

  About Uss | דף הבית | על החברה | דרושים | עיתון הדרושים | תקנון החברה | שאלות ותשובותקורות חיים | מומלצים  
חוות דעת משתמשים ולקוחות   |
  מאמרים חשובים בתחום התעסוקה  |  טיפול בהחזרי מס
 
Facebook   twitter
 
החברות המובילות בישראל המפרסמות באמצעות אינפו סנטר